Služby nabízené v rámci projektu NEMOPAS

pozvěte si odborníka Nedokážete identifikovat problém? Nevíte si rady s výběrem služby? Pozvěte si odborníka na nezávislou konzultaci.

POZVĚTE SI ODBORNÍKA
POPIS SLUŽBY POPTAT SLUŽBU
inspekce online Chystáte se na nákup nemovitosti? Máte více objektů a nevíte, pro který se rozhodnout? Procházíte si vybrané nemovitosti virtuálně? Prodáváte nemovitost a chcete využít moderních marketingových nástrojů? Nechte si vypracovat virtuální prohlídku a my Vám k ní připravíme popis technického stavu.

INSPEKCE ONLINE
POPIS SLUŽBY POPTAT SLUŽBU
inspekce nemovitosti - za účelem prodeje Prodáváte dům nebo byt a nechce se dostat do vážných problémů, plynoucích z Vaší odpovědnosti za poruchy či skryté vady v následujících pěti letech dle občanského zákoníku?

INSPEKCE NEMOVITOSTI - ZA ÚČELEM PRODEJE
POPIS SLUŽBY POPTAT SLUŽBU
inspekce nemovitosti - za účelem nákupu Kupujete dům nebo byt a nechcete koupit „zajíce v pytli“? Chystáte se na převzetí domu nebo bytu od realizační firmy nebo developera? Požadujete inspekci se zárukou za budoucí vady?

INSPEKCE NEMOVITOSTI - ZA ÚČELEM NÁKUPU
POPIS SLUŽBY POPTAT SLUŽBU
expertní a znalecké služby Trápí Vás plísně? Obtěžuje Vás soused nadměrným hlukem? Zatéká Vám do sklepa nebo střechy? Máte pocit, že realizační firma neodvedla dobrou práci? Potřebujete znalecký posudek s razítkem znalce?

EXPERTNÍ A ZNALECKÉ SLUŽBY
POPIS SLUŽBY POPTAT SLUŽBU
průkaz energetické náročnosti budovy Průkazy energetické náročnosti budovy (PENB) lidově energetické štítky zavedl zákon 406/2000 Sb. už v roce 2009. Novela zákona z roku 2012 pak dále rozšiřuje používání průkazů. Mimo jiné se má od 1. 1. 2013 průkaz předkládat při prodeji a pronájmu budovy.

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY
POPIS SLUŽBY POPTAT SLUŽBU
kontrola výstavby Máte v plánu výstavbu jednoho či více rodinných domů? Chcete mít jistotu, že budete postupovat dle správné projektové dokumentace? Chcete mít proces výstavby zcela pod kontrolou? Chcete aby i budoucí majitel měl jistotu, že kupuje stavbu, kde byla kvalita na 1. místě?

KONTROLA VÝSTAVBY
POPIS SLUŽBY POPTAT SLUŽBU
ceníky služeb V ceníku služeb jsou uvedeny ceny nejžádanějších služeb NEMOPAS.

CENÍKY SLUŽEB