Inspekce nemovitosti - ZA ÚČELEM NÁKUPU

Inspekce nemovitosti - ZA ÚČELEM NÁKUPU

Plánujete nákup domu či bytu? Nechcete koupit tzv. "zajíce v pytli"? Chystáte se na převzetí domu nebo bytu od realizační firmy či developera?

Kupující se jistě nechce dočkat nepříjemných překvapení, která se mohou objevit po čase v souvislosti s technickým stavem objektu.

Nákup nemovitosti je jednou z největších investic v našem životě. Při výběru našeho nového vysněného domova bychom proto neměli dát jen na svůj první dojem, ale důkladně se seznámit s jeho technickým stavem, s čímž Vám vždy pomohou naši zkušení inspektoři.

INSPEKCE NEMOVITOSTI NEMOPAS
inspekce nemovitosti nemopas METODIKA NEMOPAS JE PODROBNĚ POPSÁNA ZDE
 

VHODNÉ VARIANTY INSPEKCE:

PROHLÍDKA S INSPEKTOREM

Certifikovaný inspektor nemovitostí se účastní prohlídky nemovitosti nebo asistuje při převzetí novostavby bytu či rodinného domu a během prohlídky upozorňuje zákazníka na zjevné poruchy i na rizika poruch. Všechny informace jsou sděleny objednateli během prohlídky na objektu a nevystavuje se "Technický průkaz nemovitosti". Při převzetí novostavby uvede svá zjištění do předávacího protokolu.

POPTÁVKA – PROHLÍDKA S INSPEKTOREM

INSPEKCE NEMOVITOSTI – ZÁKLAD

Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI , který obsahuje grafické vyhodnocení, podrobný popis nemovitosti, závěrečné shrnutí dle jednotlivých technických oborů - výpis nejzásadnějších vad, nedostatků a případných problémů + souhrnná fotodokumentace a v neposlední řadě vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik  podle metodiky NEMOPAS.

POPTÁVKA – INSPEKCE ZÁKLAD

INSPEKCE NEMOVITOSTI – ZÁKLAD PLUS

Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI , který obsahuje grafické vyhodnocení, podrobný popis nemovitosti, závěrečné shrnutí dle jednotlivých technických oborů - výpis nejzásadnějších vad, nedostatků a případných problémů + souhrnná fotodokumentace a v neposlední řadě vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik  podle metodiky NEMOPAS. U každého identifikovaného rizika či vady je stručně uveden možný způsob sanace a je stanoven hrubý cenový odhad předpokládaných nákladů. Na titulní straně je uvedena celková řádová cena všech sanací na nemovitosti.

POPTÁVKA – INSPEKCE ZÁKLAD PLUS

INSPEKCE NEMOVITOSTI – STANDARD

Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI, který obsahuje grafické vyhodnocení, podrobný popis nemovitosti, závěrečné shrnutí dle jednotlivých technických oborů - výpis nejzásadnějších vad, nedostatků a případných problémů a v neposlední řadě vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik  podle metodiky NEMOPAS.  Každé případné riziko či vada je podrobně popsána na samostatném listě a je zde přiložena fotodokumentace.

POPTÁVKA – INSPEKCE STANDARD

INSPEKCE NEMOVITOSTI – KOMPLET

Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI, který obsahuje grafické vyhodnocení, podrobný popis nemovitosti, závěrečné shrnutí dle jednotlivých technických oborů - výpis nejzásadnějších vad, nedostatků a případných problémů a v neposlední řadě vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik  podle metodiky NEMOPAS.  Každé případné riziko či vada je podrobně popsána na samostatném listě a je zde přiložena fotodokumentace. U každého identifikovaného rizika či vady je dále stručně uveden možný způsob sanace a je stanoven hrubý cenový odhad předpokládaných nákladů. Na titulní straně je uvedena celková řádová cena všech sanací na nemovitosti.

POPTÁVKA – INSPEKCE KOMPLET

Informace o cenách poskytovaných služeb naleznete zde:

CENÍK SLUŽEB

Vzorové dokumenty INSPEKCE NEMOVITOSTI ve všech variantách je možné si prohlédnout zde:

Dokumenty ke stažení