Pozvěte si odborníka

Při kontrole stávající nemovitosti i při návrhu nové stavby je třeba věnovat pozornost celé řadě záležitostí, které výrazně ovlivňují uživatelskou pohodu a správné fungování celého objektu. V některých případech se jedná o náplň poměrně úzce specializovaných oborů, jako je např. energetika, akustika, ekologie apod.

Pozorujete u své nemovitosti problém ale nedokážete ho pojmenovat? Nejste si jistí, co je příčinou Vašeho problému např. mokrého fleku v ložnici?

Využijte možnosti konzultace s odborníkem NEMOPAS, který Vám pomůže najít správné řešení Vašeho problému. Na místě inspektor zhodnotí situaci a doporučí vhodnou službu (např. odborný posudek izolační konstrukce, konkrétní diagnostickou službu (termovize, měření vzduchotěsnosti, akustické měření, měření zdravotních rizik apod.) či rovnou stanoví postup řešení pro odstranění problému.

Rádi by jste svůj dům opravili ale nevíte kde začít? Slyšeli jste o možnostech dotace ale nevyznáte v tomto prostředí?

Pozvěte si technika z NEMOPASu! Na místě s Vámi vše projde a poradí, jakou službu je nejlepší objednat, případně pomůže upravit její rozsah.

Kolik mě konzultace bude stát?

Protože provozovatelem služby NEMOPAS je společnost DEKPROJEKT, je možné pro danou činnost čerpat dotace z programu EKIS.

  • Poradenství osobně na pobočkách NEMOPAS, emailem nebo telefonicky - ZDARMA

  • Konzultace v místě stavby - 2000,- Kč bez DPH

Poptávka

Co je EKIS?

EKIS Dekprojekt jsou energetická konzultační a informační střediska pro veřejnost a firmy, která slouží k podpoře zavádění energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie. Střediska poskytují bezplatné poradenství osobně na pobočkách, emailem nebo telefonicky.