Nemopas - videa

Na této stránce naleznete videa, která Vám přiblíží smysl a princip služby NEMOPAS - inspekce nemovitostí a představí Vám Encyklopedii vad nemovitostí.

Nemopas - představení služby

 

Nemopas - encyklopedie vad nemovitostí

Encyklopedie vad nemovitostí je publikace napsaná odborníky Nemopas a Ateliéru DEK pro laickou veřejnost, ve které jednoduchou formou vysvětlujeme příčiny, důsledky i řešení různých vad nemovitostí. Se správnou analýzou ušetříte nejen vaše zdraví, ale mnohdy také nezanedbatelné finanční prostředky.

Nové hnízdo

Další videa naleznete v sekci Nové hnízdo. V každém díle je zachycen kompletní proces prodeje či nákupu nemovitosti. V pořadu dostanou vždy slovo odborníci, jako jsou např. bytový architekti, úvěrový specialista, právník a v neposlední řadě i technický specialista - tzv. INSPEKTOR NEMOVITOSTÍ, který pomáhá zhodnotit a odhalit případné technické problémy.

Nové Hnízdo

Nemoci nemovitosti

V této sekci jsou v deseti dílech názorným způsobem ukázány zásadní vady a nedostatky a to jak u bytových domů, tak i u domů rodinných. Pořadem provázel Ing. Radim Mařík – jeden ze zakladatelů NEMOPAS a hlavní inspektor nemovitostí NEMOPAS

Nemoci nemovitosti