Inspekce Online

Inspekce Online

Chystáte se na nákup nemovitosti? Máte vybraných více objektů a nevíte, pro který se rozhodnout? Vybíráte si z nabídky na internetu a rozhodujete se na základě fotografií? Chtěli by jste si nemovitost projít virtuálně?

Nebo

Prodáváte nemovitost a chcete využít moderních marketingových nástrojů? Nechte si vypracovat virtuální prohlídku a my Vám k ní připravíme popis technického stavu.

Co je virtuální prohlídka?

Virtuální prohlídky jsou v dnešní době již naprostý standard a je to jeden z nejvyužívanějších marketingových nástrojů pro prezentaci nemovitosti při prodeji.

3D virtuální prohlídka Matterport je online zážitek, kdy se na svém zařízení (PC, tablet, mobil) pohybujete skrze naskenovaný prostor z jakéhokoli úhlu. Zážitek je velmi blízký skutečnému procházení prostorem. A tento zážitek lze umocnit díky 3D brýlím. Technologie umožňuje také zobrazit 3D model celého naskenovaného prostoru, se kterým můžete ve svém zařízení (PC, tablet, mobil) otáčet v 360° na všechny strany.

3D virtuální prohlídka Matterport

Proč inspekce Online?

V rámci realitní činnosti jsou virtuální prohlídky již takřka samozřejmostí a realitní makléři neváhají investovat do jejich pořízení. Je to jedinečný nástroj, který posouvá prezentaci nemovitosti na jinou úroveň.

Inspekce Online nabízí možnost jedinečné kombinace dokonalého marketingového nástroje a mnohdy opomíjeného technického popisu nemovitosti.

Technickou inspekci Online je možné vnímat jako základní prohlídku pro pořízení popisu technického stavu objektu pro potřeby prodeje.

Prodávající má ze zákona povinnost seznámit kupujícího s technickým stavem a vadami prodávané nemovitosti. V opačném případě riskuje jejich pozdější reklamaci, kvůli které může vracet i nemalou část kupní ceny.

Inspektor na základě 3D Prohlídky projde nemovitost a hodnotí jednotlivé části dle záběrů prohlídky. V případě, že některé konstrukce nejsou dostatečně zachyceny např. z důvodu nepřístupnosti, je u dané části stavby doporučena diagnostika, kterou bude potřeba pro posouzení této části provést.

3D virtuální prohlídka Matterport

Pro provedení INSPEKCE Online je potřeba, aby 3D Prohlídka byla dostatečně podrobná a zachycovala všechny potřebné detaily stavby. Z tohoto důvodu u služby INSPEKCE Online nabízíme kompletní balíček služeb tedy INSPEKCE Online + 3D Prohlídka v jednom, kdy je naše virtuální prohlídka svou podrobností upravena pro potřeby této služby.

Balíček INSPEKCE Online + 3D Prohlídka obsahuje:

 • Standardní 3D Prohlídka pro prodej

  • nasnímání (skenování)

  • postprodukce: malý trailer, 5 fotografií exportovaných z 3D skenů, 2 fotografie 360 stupňů z 3D skenů, Highlights (navigační lišta), 5 informačních bodů Matterrtags

  • dodání do 36 hodin od skenování

 • Nadstandardní záběry pro účel vypracování technické inspekce

 • Technický průkaz nemovitosti

Jak to probíhá?

 • Do textu poptávky vždy heslo: "INSPEKCE Online"

 • do 2 - 4 pracovních dní od objednávky probíhá skenování objektu

 • do 48h od skenování objektu je vypracována 3D Prohlídka - klient má přístup k prohlídce po jejím dokončení

 • do 4 pracovních dní od dokončení 3D Prohlídky je dokončen Technický průkaz nemovitosti

POPTAT SLUŽBU METODIKA NEMOPAS JE PODROBNĚ POPSÁNA ZDE

Informace o cenách poskytovaných služeb naleznete zde:

CENÍK SLUŽEB

Dokumenty ke stažení