PORUCHY A RIZIKA NA NEMOVITOSTECH MOHOU MÍT VELMI NEPŘÍJEMNÉ NÁSLEDKY

Koupě i prodej nemovitosti je závažné rozhodnutí. Kupující se jistě nechce dočkat nepříjemných překvapení, které se mohou objevit po čase v souvislosti s technickým stavem objektu. Kupující asi nechce po technické stránce koupit "zajíce v pytli". Prodávající se na druhou stranu jistě nechce dostat do vážných problémů daných jeho zodpovědností za poruchy v následujícíh pěti letech. Kupující může na základě skrytých vad (ať již skutečných či účelových) dle nového Občanského zákoníku chtít odstoupit od smlouvy či zpětně snížit kupní cenu. Znalost technické stavu nemovitosti dává obou stranám realitní transakce jistotu transparentnosti a férovosti obchodu.


NEMOPAS připravil základní prověření technického stavu nemovitosti v těchto variantách:

18 tipů
na rizika
ZDARMA
Mám zájem
V elektronické publikaci jsou představeny časté a závažné poruchy a rizika poruch, které na nemovitostech hrozí. Problém je podrobně popsán a vysvětlen a jsou doporučeny způsoby, jak jej laicky identifikovat.
prověření
s odborníkem
ZDARMA
Mám zájem
Odborník na poruchy nemovitostí zhodnotí v zaslaném dokumentu na základě informací z inzerátu konkrétní nabízený objekt. Definuje, jaká se na něm mohou vyskytovat rizika a vady a dá potenciálnímu kupujícímu rady a tipy, jak si rizika poruch laicky prvotně prověřit.

Elektronická publikace bude zaslána na zadaný email:

Po vyplnění níže uvedených údajů a objednání příslušný regionální inspektor zpracuje základní prověření a případně s objednatelem probere další podrobnosti.

Po vyplnění níže uvedených údajů se zájemci ozve příslušný regionální inspektor a domluví termín návštěvy objektu, přesnou cenu a další podrobnosti.