PENB
Formulář pro objednání Průkazu
energetické náročnosti pro zákazníky
firmy DUMREALIT.CZ
DEKPROJEKT s.r.o.
Tiskařská 10/257
108 00 Praha 10 - Malešice
+ 420 731 544 925
objednavky@dekprojekt.cz
KALKULÁTOR
1. Druh budovy
0
2. Požadovaná rychlost zpracování
0
3. úroveń podkladů
0
CELKEM
0
Jedná se o konečnou cenu včetně DPH

Objednávka průkazu energetické náročnosti budovy (PENB)

Pokud jste naším partnerem nebo klientem našeho partnera a máte jeho kód, napište ho. V opačném případě nechte volné.
1

Výběr typu budovy

Rodinný důmBytový důmJiná budova
Na PENB pro rodinný dům pro jiný účel než prodej či pronájem Vám vypracujeme individuální nabídku. V případě Vašeho zájmu prosím vyplňte poptávkový formulář na tomto odkazu https://zakazky.atelier-dek.cz/poptavka/.
2

Požadovaná rychlost
zpracovaní penb

V uvedeném termínu bude Průkaz zaslán poštou na dobírku objednateli nebo si objednatel vyzvedne Průkaz a zaplatí v hotovosti v sídle zhotovitele na adrese Tiskařská 10/217, Praha 10 - Malešice
3

Úroveň podkladů

Kompletními podklady jsou takové, které obsahují minimálně: stavební technickou zprávu, půdorysy jednotlivých podlaží, alespoň 1 řez, technickou zprávu k vytápění objektu a ohřevu teplé vody a technickou zprávu k systémům nuceného větrání nebo klimatizace (pokud jsou tyto systémy v objektu přítomny).
4

Způsob předaní dokumentace

5

Údaje o objednateliDůležité upozornění: Po stisknutí tlačítka objednat bude objednávka odeslána. Přijde Vám potvrzující email. V něm bude odkaz, na který je potřeba kliknout pro potvrzení objednávky.

Podmínky

1. Datem objednání, od kterého se počítá termín zpracování, se rozumí pozdější z dat: datum doručení této elektronické objednávky, datum potvrzení objednávky kliknutím na odkaz v souhrnném mailu objednávky, datum předání podkladů (pokud je v kolonce úroveň podkladů zvolena varianta Mám kompletní podklady) nebo datum průzkumu (pokud je v kolonce úroveň podkladů zvolena varianta Nemám podklady nebo nejsou kompletní)
2. V případě, že je v kolonce úroveň podkladů zvolena varianta Nemám podklady nebo nejsou kompletní, je povinna firma DEKPROJEKT kontaktovat objednatele do 2 pracovních dní od odeslání této elektronické objednávky, aby s objednatelem domluvila termín průzkumu objektu
3. V případě, že je v kolonce úroveň podkladů zvolena varianta Mám kompletní podklady, se podklady považují za předané, pokud jsou předány osobně Dispečinku firmy DEKPROJEKT (Tiskařská 10/257, Praha 10), doručeny poštou na adresu Dispečink firmy DEKPROJEKT, Tiskařská 10/257, Praha 10 nebo zaslány na email objednavky@dekprojekt.cz.
4. V případě, že objednatel objednává služby bez průzkumu a dodává dokumentaci, stvrzuje odsouhlasením těchto podmínek soulad předané dokumentace se skutečným stavem objektu.
5. PENB bude objednateli zaslán na dobírku ve 3 paré (alternativně lze dokument po dohodě převzít na adrese dispečink firmy DEKPROJEKT, Tiskařská 10/257, Praha 10 a zaplatit hotově.
6. PENB bude zpracován dle aktuální Vyhlášky o energetické náročnosti budovy platné v době objednání.