Média o nás (říjen)

Inspekce nemovitostí a projekt Nemopas zaujal i v říjnu některá média. 

Ceny nemovitostí za poslední dva roky výrazně poklesly. Při koupi je však třeba být obezřetný. Na co si dát při nákupu nemovitosti pozor? Na tento dotaz odpovídá společná tisková zpráva Nemopasu, LBBW Bank a realitní kanceláře RE/MAX. Převzala ji řada médií, za všechna například server odborných médií z vydavatelství Economia Managerweb.cz Deník 11. 10. 2012: Bydlení v centru znamená luxus i riziko Deník se věnuje tématu bydlení v historickém centru měst. Poptávka po takovém bydlení totiž roste. Nese to však s sebou i rizika. Jaká? O tom se pro Deník rozhovořil hlavní inspektor nemovitostí Nemopasu Luboš Káně.

Deník 11. 10. 2012: Bydlení v centru znamená luxus i riziko
Deník se věnuje tématu bydlení v historickém centru měst. Poptávka po takovém bydlení totiž roste. Nese to však s sebou i rizika. Jaká? O tom se pro Deník rozhovořil hlavní inspektor nemovitostí Nemopasu Luboš Káně.

Článek naleznete zde.

Doma Dnes 3.10.2012: Prověřte investici předem
Barevná příloha deníku MF Dnes Doma Dnes se věnuje tématu inspekce nemovitostí a vychází přitom z tiskové zprávy Nemopasu, podle které je inspekce nemovitostí je jedním z nejrychleji rostoucích trhů české ekonomiky. Meziroční nárůst poptávky dosahuje stovky procent.

Článek naleznete zde.

20. 11. 2012  |